O firmie

Kim jesteśmy?

Sklep internetowy Klamki-Drzwiowe.PL to profesjonalna hurtownia zajmująca się dystrybucją wysokiej jakości klamek i akcesoriów drzwiowych na terenie całego kraju. Na rynku istniejemy już od początku 2006 roku i przez ten czas zdążyliśmy obsłużyć wielu klientów którzy zadowoleni z zakupu - wracają i polecają nas znajomym - co dla nas jest największą nagrodą za poświęconą pracę.

Podstawą działania naszego sklepu jest duży magazyn firmowy który pozwala nam realizować 99 % zamówień od ręki - produkty oznaczone zielonym statusem dostępne wysyłamy tego samego lub następnego dnia roboczego.


Co oferujemy?

Wszystkim naszym klientom oferujemy wysokiej jakości produkty w prawdopodobnie najbardziej atrakcyjnych cenach na rynku. Na utrzymanie takiego poziomu cen pozwalają nam takie czynniki jak; nowoczesna logistyka zastosowana w naszej firmie, bardzo duże stany magazynowe oraz optymalizacja kosztów - dzięki temu mamy pewność że każdy klient znajdzie u nas atrakcyjne produkty w cenie które spełni jego wszystkie oczekiwania.

Oprócz samych tylko produktów, wszystkim naszym klientom oferujemy wysokiej jakości obsługę zarówno przed jak i po sprzedażową. Przed dokonaniem zakupu z chęcią doradzimy i podpowiemy jakie klamki drzwiowe i akcesoria najlepiej sprawdzą się w Państwa wnętrzu a po transakcji bez problemu pomożemy z montażem produktu, a do 14 dni wymienimy go bez najmniejszego problemu na inny produkt z naszego asortymentu**.


Dlaczego my?

Jako jedni z nielicznych w naszej branży oferujemy Państwu gwarancję ceny i satysfakcji z zakupów**. Oznacza to że bez obaw mogą Państwo zakupić produkty będąc pewnym że produkty są atrakcyjne cenowo, a za ich jakość gwarantujemy - dając możliwość zwrotu towaru jeśli nie spełni on Państwa oczekiwań pod względem jakości lub wyglądu. Ponadto nasz dział obsługi klienta dostępny jest do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę - dzięki temu przed i po zakupie mogą Państwo liczyć na profesjonalną obsługę klienta.

Wszystkie dane naszej firmy oraz dane teleadresowe znajdą Państwo w dziale kontakt - na naszej stronie internetowej.